Середа, 18.09.2019, 14:34
ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"                                                                              Відділ неформальної та інформальної освіти дітей
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1. "ПЕРШІ КРОКИ. ПРИКЛАДИ УРОКІВ ДЛЯ МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ ПРОФЕСІЙНИХ ХОРЕОГРАФІЧНИХ УЧИЛИЩ" ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ В МОЛОДШИХ КЛАСАХ (ПЕРШИЙ РІК НАВЧАННЯ) (автори Л. Зихлинська, В. Мей).

"Схвалено Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної Ради з питань освіти МОН України" (протокол №1 від 01.04.2011р., лист ІІТЗО від 14.04.11 №1.4/18-Г-235)

Методична розробка «Перші кроки» складається з 100 уроків класичного танцю і адресована педагогам для роботи з учнями першого року навчання класичному танцю у хореографічних училищах, школах мистецтв і дитячих танцювальних колективах.

 

2. ХОРТИНГ- НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИД СПОРТУ УКРАЇНИ (автор Єрьоменко Е.Л.)

"Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" (лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/11-19310 від 14.12.2012)

У запропонованому методичному посібнику зібрано практичний матеріал до навчальної програми з хортингу для позашкільних навчальних закладів, рекомендованої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист МОНмолодьспорту України).

Методичний посібник "Хортинг - національний вид спорту України" розрахований на керівників гуртків, тренерів-викладачів хортингу дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів, клубів, дитячих творчих об'єднань.

Посібник розроблено з метою надання методичної та практичної допомоги керівникам гуртків, тренерам-викладачам, містить рекомендації щодо змісту роботи з вихованцями гуртку хортингу та описи загальнорозвиваючих, спеціальних вправ, ігор, елементів базової техніки, імітаційних вправ, тактичної підготовки, інструкторської та суддівської практики, а також аспекти виховної роботи на культурних, оздоровчих та бойових традиціях українського народу.

Видання посібника зумовлене потребою удосконалення навчально-виховного процесу у зв'язку із зростанням вимог до розумової та фізичної підготовки дітей та молоді.

 

3. ТЕХНІКИ ОЗДОБЛЕННЯ ПАСХАЛЬНИХ ЯЄЦЬ (автори Павх С. П., Мамус Г. М., Бурбан О. В.)

"Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України" (протокол № 3 від 10.07.2012, лист ІІТЗО від 20.09.2012 № 14.1/12-Г-280)

Посібник містить навчальну програму гуртка «Техніки оздоблення пасхальних яєць», рекомендації щодо організації гуртка та розробки гурткових занять.

Призначено для керівників гуртків позашкільних навчальних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл, студентів вищих педагогічних закладів освіти.

 

4. ГУРТКОВІ ЗАНЯТТЯ З ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕТЦВА І ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ (автори Гевко І.В., Ломницький Я.Т.)

"Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України" (протокол №3 від 10.07.2012 року, лист ІІТЗО від 20.09.2012 №14.1/12-Г-282)

Пропоноване видання містить тематичний план занять гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва і технічної творчості» необхідні теоретичні відомості та рекомендації, щодо проведення даних гурткових занять. Рекомендовано для керівників гуртків.

 

5. У ВИХОРІ ТАНЦЮ (автори А.Є. Коротков, В.Ф. Похиленко, Ю.М. Сивоконь,  Є.В. Цапенко, І.В. Данілов, А.А. Короткова, К.М. Сущенко та ін.)

Методичний  посібник «У  вихорі  танцю»  (з  досвіду  роботи  викладачів  хореографічних  дисциплін Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) містить програми навчальних  дисциплін  хореографічного  циклу:  «Творча  гра»,  «Ритміка  і  танець»,  «Основи  класичного  танцю», «Основи  народно-сценічного  танцю»,  «Класичний  танець»,  «Народно-сценічний  танець»,  «Бальний  танець», «Сучасний танець», «Початковий курс історії хореографії», «Підготовка концертних номерів», навчально-педагогічні  ігри та тестові завдання, список рекомендованої літератури, а також методичні рекомендації щодо виконання різних  видів самостійної та індивідуальної роботи.

Видання розраховане на  викладачів хореографічних дисциплін  шкіл мистецтв, керівників хореографічних колективів (гуртків) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 

6. КЛАПТИКОВА МОЗАЇКА (автори Мамус Т.М., Павх С.)

Мета гуртка «Клаптикова мозаїка» — залучення учнів до духовної культури через ознайомлення зі становленням та сучасним станом розвитку художньої обробки текстильних матеріалів; набуття навичок проектування та виготовлення виробів клаптиковою технікою.

Членами гуртка можуть бути учні .8-9 класів. Заняття рекомендовано проводити двічі на тиждень по дві години.

Матеріал у посібнику подано з наростаючою складністю. Протягом першого семестру (72 год.) школярі ознайомлюються з необхідними теоретичними відомостями, виконують найпростіші вправи на розкроювання та пошиття деталей та виробів, засвоюють техніку створення різних візерунків. Впродовж наступних занять другого семестру (72 год.), нагромаджуючи практичний досвід, гуртківці проектують та виготовляють невеликі за розмірами комплекти, більш складні вироби.

 

7. ОСНОВИ МОВОЗНАВЧОЇ ТВОРЧОСТІ (автори Гальона Н.П., Дудко І.В.)

Цей посібник для тих, хто починає вчитися, творити, змагатися у Малій академії наук, і для тих, хто може допомогти учням у науковій творчості. Його структура відповідає трьом засадничим основам - трьом завданням і трьом напрямам навчання в Малій академії наук: поглиблювати наукові теоретичні знання, виконувати власні дослідження, формувати уміння й навички ефективного писемного та усного мовного спілкування.

Посібник також має на меті допомогти учням виконати науково-дослідницьку роботу на конкурс, який щорічно проводить Мала академія наук України, оформити її результати й успішно захистити на різних етапах.

 

Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2019
    Конструктор сайтів - uCoz