Субота, 24.08.2019, 03:26
ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"                                                                              Відділ неформальної та інформальної освіти дітей
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

     Відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

     16 травня в Міністерстві освіти і науки відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2014»

     16 травня 2014 року у м. Києві завершився Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2014».

     Конкурс організувало Міністерство освіти і науки спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, Українським державним центром позашкільної освіти, Національним центром «Мала академія наук України», Інститутом проблем виховання НАПН України.

     Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» покликаний підвищити престижність педагогічної професії, привернути увагу громадськості до проблем позашкільної освіти, сприяти вдосконаленню фахової майстерності керівника гуртка.

     Упродовж конкурсу очного туру фіналісти конкурсу презентували власний досвід, демонстрували фахову майстерність. Відкриті заняття керівників гуртків продемонстрували обізнаність, знання сучасних досягнень у педагогіці, перспективні надбання практики навчання і виховання підростаючого покоління, уміле володіння як науковою термінологією, так і дитячою аудиторією.

     У конкурсі взяли участь керівники гуртків дослідницько-експериментального, науково-технічного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів позашкільної освіти. До вирішального очного туру були запрошені 57 педагогів. За результатами конкурсної програми членами журі визначено 8 переможців, 29 призерів та 13 лауреатів.

     За високі професійні досягнення, педагогічну майстерність і творчий підхід до надання дітям і молоді позашкільної освіти переможців і лауреатів конкурсу відзначено дипломами, подарунковими книгами, пам’ятними відзнаками.

     Бажаємо їм нових творчих злетів, натхнення і оптимізму!

 

                           

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2019
    Конструктор сайтів - uCoz